O'2Nails Tırnak Yazıcısı
O'2Nails Tırnak Yazıcısı
O'2Nails Tırnak Yazıcısı

O'2Nails Tırnak Yazıcısı (C260001)

Fiyat : ₺13.000,00(KDV Dahil)
:
  • O'2nails Mobil dijital tırnak yazıcı nedir: Baskı teknolojisi ile tırnak sanatını birleştirerek tırnak yazıcısının fotoğraflarınızı bile tırnağa basmasını sağlar. O'2nails APP tarafından WIFI aracılığıyla kontrol edilen makine, APP ücretsizdir ve hem iphone hem de Andriod telefon için kullanılabilir.
  • Nasıl kullanılır: Önce tırnağınız için bazı temel manikür bakımı yapmanız yeterlidir, sadece baz jeli, temel renk jeli arka plan olarak vb. Uygulamanız ve ardından en sevdiğiniz resmi tırnak yazıcımızla basmanız gerekir. Sadece 40 saniye, resim tırnağınızda olacak.
  • O'2nails'in avantajları: Seçiminiz için APP galerisinde 800 adede kadar tırnak sanat tasarımı veya akıllı telefonunuzun albümünden en sevdiğiniz fotoğrafları seçin. Profesyonel tasarım ekibi her hafta birkaç yeni tasarımı APP'ye yükleyecek, bunları ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz. Ve eşsiz mürekkep püskürtmeli baskı teknolojimiz, yüksek çözünürlük ve net baskı efekti vizyonu sağlar.
  • Güvenli Sertifikalı: Tırnak yazıcımız, yazıcının yanı sıra ROHS, CE, FCC sertifikasını geçti, makine ile kullanmanız gereken tüm sarf malzemeleri MSDS raporuna sahiptir. O'2nails güvenlik sistemini korur, sizin için tam koruma sağlar.

 

 

Üretici firma: O'2nails

Marka: O'2NAILS

Ürün Ağırlığı: 3,52

Ürün Boyutları: 6,89 x 6,89 x 6,61 inç

Ürün model numarası: V11
Renk: Beyaz
Boyut: 160 x 100 x 139 mm